2 найбільш харизматичний коледжіву світі

навколо коледжіву

По всій Європі правителі, а також міські органи федеральної влади почали створювати коледжі, щоб задовольнити міжнародне бажання розуміння, а також ідею, що культура використовуватиме переваги академічних знань, отриманих від цих організацій. Королівські князі, а також інноватори міських федеральних органів влади розглядали перспективні переваги володіння академічними знаннями, а також здатністю вирішувати складні питання, а також робити кращі висновки. Розвиток гуманізму був фактично необхідним для цього розуміння можливої ​​енергії коледжів на додаток до відродження швидкості пристрасті в розумінні, отриманому від старих грецьких повідомлень.

Зцілення творів Аристотеля – більше ніж 3000 веб-сторінок, які будуть перекладені – викликало почуття запиту до цілком органічних процесів, які почали виникати в 12 столітті. Деякі історики вважають, що ці роботи були одними з найбільш важливих відкриттів файлів у розумінні західної сторони. Річард Дейлс, наприклад, телефонний дзвінок називає прорив роботи Аристотеля «фактором трансформації на тлі ідеї західної сторони». Після того, як Арістотель знову з’явився, група істориків, які в основному спілкувалися латиною, прискорили процедуру, а також метод спроб узгодити ідеї грецької античності, а також, зокрема, концепції, пов’язані з розумінням повністю органічного світу, з релігією.

саме тому це насправді один із найчарівніших коледжіву на планеті

 

 

ETH Цюріх

ETH Zurich (Англійська: ETH; Швейцарський урядовий принцип інновацій у Цюріху; Німецька: Eidgenössische Technische Hochschule Zürich) — це фактично громадський дослідницький коледж у міському районі Цюріха, Швейцарія.

Заснована федеральними органами влади Швейцарії в 1854 році разом із зазначеною метою інформування дизайнерів, а також дослідників, установа зосереджена головним чином на наукових дослідженнях, інноваціях, математиці та дизайні. Подібно до власної організації-побратима EPFL, він належить до доменного імені Швейцарського урядового інституту інновацій, що є компонентом Відділу фінансових справ, досліджень, освіти та навчання Швейцарського уряду. У версії QS Globe College Positions за 2022 рік ETH Zurich фактично посідає 8 місце на планеті, ставши його четвертим найкращим міжнародним коледжем після Оксфордського коледжу, Кембриджського коледжу, а також Королівського університету Великого Лондона. У 2021 QS Globe College Positions через тему він посів четверте місце на планеті як за дизайном, так і за інноваціями коледжіву .

Чиказький

Чиказький коледж (UChicago, Chicago або навіть UChi) — це фактично особистий дослідницький коледж у Чикаго, штат Іллінойс. Його власна початкова школа розташована в районі Hyde Playground у Чикаго. Коледж Чикаго фактично регулярно входить до числа найкращих коледжів на планеті, а також є одним із абсолютно найретельніших у єдиних умовах.

Коледж фактично складається з бакалаврату університету, а також 5 кінцевих дослідницьких відділів, які включають кожен з кінцевих міждисциплінарних комітетів університету та курсів. Чикаго фактично має 8 спеціалізованих закладів: Законодавча установа, Кабінельна установа компанії, Прітцкерівська установа лікування, Зубна коронка Домашня установа соціальної функції, План, а також Метод, Інститут Гарріса громадського плану, Інститут Божества, Graham Institution of Proceeding Liberal, а також Спеціалізовані дослідження, а також Прітцкерівський інститут молекулярного дизайну. Коледж має фактично додаткові кампуси, а також центри у Великому Лондоні, Парижі, Пекіні, Делі, а також Гонконзі, на додаток до центру Чикаго.

Історики Чиказького коледжу фактично відіграли важливу роль у розвитку численних навчальних дисциплін самоконтролю, включаючи бізнес-економіку, законодавство, літературні заперечення, математику, фізику, релігійні переконання, поведінкові науки, а також уряд, розвиток чиказьких установ в різних областях. Чиказька металургійна лабораторія створила першу у світі виготовлену, самопідтримувану ядерну реакцію в Chicago Pile-1 під наглядовими трибунами в університетській зоні Stagg Area. Успіхи в хімії призвели до «радіовуглецевого перетворення» в датуванні вуглецем-14 старих предметів і способу життя коледжіву .