найкращі напої світу

навколо напоїв

Споживання насправді було важливим компонентом спілкування протягом століть. У Стародавній Греції святкування для функції споживання насправді називалося семінаром, де посипаний червоним білим келих червоного або білого вина був фактично сп’янілий. Функцією цих подій може бути все, що йде від великих розмов до екстравагантності керівництва. У Старому Римі подібна ідея конвівіуму виникала регулярно. Численні дуже ранні культури вважали випивку подарунком від богів , що призвело до розвитку таких богів, як Діоніс. Інші релігійні вірування забороняють, переконують або навіть обмежують споживання алкогольних напоїв через різні фактори. У деяких регіонах поряд з провідними релігійними переконаннями виробництво, придбання, а також вживання алкогольних напоїв фактично заборонено всім, незважаючи на релігійні переконання напої .

саме тому це насправді найкращий напій, який вам варто спробувати

1. Шотландський віскі, Шотландія

Наша команда не хоче ставати снобом, однак, якщо ви найбільше схильні пити віскі, вам потрібно діяти прямо. Незалежно від того, чи це солоний солод, чи навіть мікс, улюблений напій таких відомих лейблів, як Вінстон Черчилль і Маргарет Тетчер, справді підтримує жінок і чоловіків затишними та захоплюючими протягом багатьох років. Не намагайтеся забруднити його разом із льодом напої .

2. Мохіто, Куба

Його називають кубинською приправою або навіть африканським амулетом; власне, завдяки кубинцям, або навіть через маму Френсіса Дрейка; це має бути насправді створено чистим, а також легким, або навіть ви можете легко змінити його незалежно від вашого імпульсу. Все залежить від того, що ви запитуєте. Насправді кожен має свою особисту обробку мохіто, очевидно улюбленого напою Ернеста Хемінгуея, щоб гарантувати, що суміш білого кольору рому, лайма, цукру, м’яти, а також посипання безалкогольного напою, може легко перетворити вас у стиль життя дискусії. , або навіть махання, лемент п’яного напої .

3. Сидр, Англія

Стакан автентичного сидру фазенди так само пов’язаний із продуктами масового виробництва в банках, як яблука насправді з конячим гноєм. Наповнена корицею та гвоздикою, а також закручена разом із нефільтрованими яблучними шматочками, чашка справжньої пропозиції кімнатної температури забезпечує зігрівання, ароматні деталі у жахливу зимову пору року напої .

4. Мартіні, Уніфіковані умови

Ви могли б спробувати принизити цей духовний змішаний напій разом із різними забруднювачами — Appletinis? Смачний шоколадний мартіні? Сміливо кидайте! – однак абсолютно нічого насправді не може змінити магію джину, вермуту та оливок протягом тривалого часу.

5. Yerba Companion, Південні США

Створений шляхом замочування листя рослини падуба з південних джунглів Сполучених Штатів у теплій воді, компаньйон йерба входить до числа тих, хто подорожує у світі, найбільш вільним для відкриттів і несподіванок. Пропонований у порожнистому гарбузі разом із сталевою соломинкою, бевві з кофеїном насправді є невід’ємною частиною культури півдня Сполучених Штатів – відомої в Аргентині, Парагваї, Уругваї, а також на півдні Бразилії – споживання якого, безумовно, тут, безумовно, негайно змінює ви прямо в справжній регіон.

6. Ігристе вино, Франція

Вам можуть подобатися шофери Формули-1 за їхній привабливий спосіб життя, але вам потрібно їх не любити за те, що вони розбазарюють усе. Ігристе вино кожні два тижні. Ігристе вино насправді є рубіном у світі напоїв, займаючи власну позицію на подіумі як напій, який має на меті практично все. По суті, зробіть ковток так добре, як ви могли б практично уявити, що 1000 маленьких рубінів насправді розриваються на ваш язик, коли хрусткий, яскравий газований напій досягає функції.