Дебют «Шоу Дженніфер Хадсон»

Про Дженніфер Хадсон

Дженніфер Кейт Хадсон (народилася 12 вересня 1981 року), яку також розуміють через своє прізвисько J.Hud, насправді є старлеткою та вокалісткою Сполучених Штатів. Протягом своєї професії вона фактично отримала різні нагороди за свою роботу в записаних на плівку піснях, фільмах, кіно та телебаченні. У підсумку Хадсон стала наймолодшою ​​жінкою, а також другою темною леді, щоб отримати всі 4 значущі нагороди Сполучених Штатів: Еммі, Греммі, Оскар, а також Тоні (EGOT). Вона також стала знаменитістю на Голлівудській прогулянці популярності в 2013 році. Можливість назвав її однією з ста найвідоміших людей планети у 2020 році.

Хадсон зросла до популярності в 2004 році як фіналіст 3-го періоду  Дженніфер  Idolizer Сполучених Штатів, посівши 7-е місце. Вона створила свій фільм у ролі Еффі Вайт, забарвленої в музику Dreamgirls (2006), за яку вона отримала відзнаку Академії за найкращу підтримуючу зірочку, в результаті стала наймолодшою ​​афроамериканкою, яка досягла успіху в доступній класифікації поведінки. Після авторизації на Arista Документи, Хадсон випустила в 2008 році свій однойменний компакт-диск із запуском семінару, який фактично отримав золоту акредитацію в США та Великобританії, а також отримав премію Греммі за найкращий R&B CD.

Наступні альбоми Хадсона: I Keep in mind Me (2011), а також JHUD (2014), кожен з яких увійшов у десятку лідерів Billboard 200, а попередні також були акредитовані як Gold в США. З іншого боку, її різні функції поведінки включають у себе фільми «Секс, а також міська зона» (2008), «Стиль життя підступів» (2008), Вінні Мандела (2011), «Темний вертеп» (2013), «Співай» (2016), Felines (2019), а також Regard (2021).

Особисте життя

Хадсон почала зустрічатися з Джеймсом Пейтоном у 1999 році, коли їй насправді було 18 років. У 2007 році вони розділилися. Хадсон задовольнив Девіда Отунгу, досвідченого борця в WWE, а також закінчив Гарвардське законодавство, а також пара в кінцевому підсумку взяла участь у Вересень 2008 року. У серпні 2009 року Хадсон народила її саму початкову дитину, її дитину Девіда Деніела Отунгу-молодшого. У листопаді 2017 року Хадсон, а також Отунга мали розділення.

24 жовтня 2008 року 57-річну маму Хадсона Дарнелл Донерсон, а також 29-річного брата і сестру Джейсона фактично було виявлено, що були звільнені на смерть у будинку в Чикаго. Донерсон показав більш зрілого брата Хадсона, Джулію. Справді було надано повідомлення AMBER Notify для її 7-річного племінника Джуліана Мастера, коли Джулія заявила, що він пропустив. 3 рази пізніше урядове бюро експертизи підтвердило, що система тіла, виявлена ​​на західному краю Чикаго, насправді була племінником; Судмедекспертиза показала, що він помер від «кілька вогнепальних поранень». Влада виставила рахунок Вільяму Бальфуру, розлученому 27-річному чоловікові Джулії, а також 3 справи про різанину першого ступеня, а також одну справу про вторгнення в будинок. У липні 2012 року він був визнаний винним у всіх 7 справах проти нього, але фактично був покараний за 3 параграфи про спосіб життя без можливості умовно-дострокового звільнення (щоб пропонувалося послідовне), що було дотримано через додаткові 120 років за його різні інші судимості.

Домогосподарство Хадсона створило «Структуру Гудзона-Кінга для домогосподарств убитих страждаючих» стосовно трьох постраждалих. Хадсон, а також її брат і сестра виготовили прикрасу Джуліана. Master Present Structure щодо її племінника. Він пропонує різдвяні подарунки, а також матеріали установи для домогосподарств, які потребують у Чикаго. Насправді Хадсона називають приятелем попереднього глави держави Барака Обами.

Новий голос

Брати детектори. У середу повідомила, що Академія Honor, а також музикант, володарка Греммі, Дженніфер Хадсон, безсумнівно, керуватимуть виступами, які неодмінно з’являться на телевізійних терміналах Fox. «У своєму житті я дійсно багато чого навчився; я бачив найкращі з вершин, найдоступніші з низьких, а також практично будь-які між ними, однак моя мама постійно інформувала мене: «Як тільки ти повіриш, що дивишся все, просто продовжуйте спосіб життя”, – сказав Хадсон у декларації.

«Особи, які приїжджають з усього світу, насправді були компонентом моєї подорожі з самого початку — двадцять років тому — і тому я готовий підписатися на їхню поїздку, оскільки наша команда займе місце, а також обговорить важливі речі, які впливають, а також переміщують усіх нас», – додав Хадсон. «Насправді мені постійно подобаються люди, а також я не можу зупинитися на зв’язках на набагато глибшому рівні, а також дозволити цільовим ринкам побачити різні грані того, що я насправді, людина, виграю. Як і я не міг бути Насправді, я був дуже в захваті від виконання його разом з цією дивовижною групою.

Насправді ми готові отримати багато приємних і тремтливих очок!” Хадсон дуже спочатку турбувався про популярність як учасника “United States Idolizer”, перш ніж випустити кілька альбомів, а також знятися в ролі Еффі Вайт у фільмі фільм 2006 року “Дівчата мрії”, коректування на великому екрані враженої бродвейської музики, яку отримав Тоні. Хадсон отримала “Оскар” за цю функцію. Вона пережила фантастичну катастрофу після того, як її мама, брат і сестра, а також молодий племінник були насправді вбиті через розлученого чоловіка її сестри в 2008 році. Хадсон зовсім недавно знялася в ролі Арети Франклін у фільмі «Повага.